CF&S Group ostis olulise logistikaettevõtte

CF&S Group omandas oma tütarettevõtte CF&S Germany GmbH kaudu 100% DAKO Worldwide Transport GmbH aktsiatest. See samm rõhutab CF&Si püüdlusi arendada oma ülemaailmse kliendibaasi jaoks terviklahendusi projektilogistika valdkonnas ja aitab kaasa CF&Si kasvule globaalsete logistikaprojektide eksperdiks. 

CF&S Estonia ASi tegevjuht Tiit Arus tervitas DAKO Worldwide Transporti ühinemist CF&Si kontserniga. “Meil on hea meel tervitada kogenud DAKO Worldwide’i meeskonda CF&Si peres. Koos suudame teenindada oma olemasolevaid ja tulevasi kliente veelgi kõrgemal tasemel, pakkudes erinevatele tööstusharudele ja turgudele kohandatud logistilisi lahendusi,” ütles Arus.

Nii DAKO Worldwide Transport GmbH asutajad kui ka tegevdirektor Julian Slusarek peavad CF&S-i ideaalseks partneriks, kes aitab kaasa DAKO Worldwide’i teenuste ja tehnoloogia edasisele kasvule, rahvusvahelistumisele ja arengule. “See annab DAKOle suurepärase võimaluse teha meie klientidele projektivedusid veelgi tõhusamalt ja laiemal skaalal,” ütles Slusarek.

Hoolimata kogu aktsiapaki müügist CF&Sile jätkab DAKO Worldwide Transport GmbH oma nime all tegutsemist ja juhib ülemaailmseid logistikaprojekte CF&Si raames. See toob klientidele üle maailma uusi ja innovaatilisi logistikalahendusi.

DAKO ja selle töötajad tegutsevad jätkuvalt traditsioonilistes asukohtades Düsseldorfis ja Bremenis, nii et kõik kontaktisikud ja üksikasjad jäävad samaks.

Julian Slusarekiga, kes on 11 aastat kuulunud DAKO Worldwide’i meeskonda ja viimased kolm aastat olnud ettevõtte tegevdirektor, liitub CF&S Germany GmbH tegevjuht Michael Decker.

Selle sammu eesmärk on võimaldada integreerumist CF&S-i organisatsiooniga ja teha tihedat koostööd uue kontserni klientide huvides. Michael Deckeril on 20-aastane juhtimiskogemus keerukates logistikaorganisatsioonides. DAKO Worldwide Transport GmbH asutajad Ralf Grosskopf, Hans Grosskopf ja Norbert Nolte jäävad nõuandjateks, et tagada DAKO Worldwide’i sujuv üleminek CF&Si maailma.

(Allikas: https://cfs.net/estonia/et/uudised/cfs-group-ostis-olulise-logistikaettevotte-2/)

Liikmed